pondělí 2. března 2009

Víkend s Aňou, Bled, jeskyňa a nový bajk

Přijela za mnou Aňa a byla to radost:) 

No bodejť by taky ne! Jeli sme do Bledu, kde je jezero s kostelem na ostrovu a hradem takovým na skalisku, který trčí nad to jezero. Nu a další den do Postojnské jamy, což je 
taková jeskyně obrovská, krásná, turistická a předražená a ještě jeden hrad tak jakoby do skály zasazený No a do toho ještě nějaký stopování a hromada legrace, jak řikám, radost!

Dneska sem si koupil kolo 8) Je starý, škaredý, zelený, ale má dušu (jakože spirituálně myšleno:). Má sedátko na pérkách a dřevěný řidítka. Co nemá je třeba přehazovačka a musel sem si dokoupit jinde zámeček. Ještě má taky zvoneček a dynamo světýlka a blbý brzdy. Uvalil sem za to 30 éček, což je dost, ale počítám s tím,  že pokud mi to neukradnou, tak to střelím na konci pobytu a aspon půlku dostanu zpátky. A vzhledem k tomu, že je můj Zelenej dragon většinou nejškaredší kolo ve stojanu, tak mám docela velkou šanci, že mi vydrží:)

Už sem na tom projel zpáteční cestu z obchodu na kolej a je to zvláštní takový:) musím si zvyknout, že některý věci na takovým kole nemůžu dělat .. problém mi dělají třeba rantly 8) Trochu legračně se na tom sedí, ale to je asi o zvyku. Připadám si jak ta buchta z reklamy jak se tam zpívá "na kole na kole, křičí děti ve škole" nebo jak to je:) Fotky pošlu, až nějaký udělám.

Ted sem se vrátil z US Public Policy, postgraduate předmět, blokovka, máme to ted nekolikrát týdně, s americkým profesorem. a je to .. hmmhm .. řekněme, že nejsem nejchytřejší pastelka v krabičce v týto třídě. Tzn, že sem vůbec neměl tucha o čem mluví a vypadá to, že povinná literatura me asi tentokrát nemine, esli to chcu udělat. Však aspon tu mám nějakou intelektuální výzvu, mno .. vono je to jako zajímavý překvapivě, akorát teda tomu rozumím jak koza naklaďaku.

Tožtak. Fotky jsou v albu, klik na obrázek napravo!

Tedka sprcha a jazz. Mýša


5 komentářů:

 1. Brilliant posting!!! Congratulations!!!

  OdpovědětVymazat
 2. hej, to se divím kolik lidi ten tvuj blog cte. az nekoho potkam, tak mi vyprave o mysovych skvelych pisatelskych schopnostech. no jenomze: co komentare?? hm?? buchta, ania a sem tam nejaky ten host.. myslim, ze to je vrchol darebactvi tohle!!
  zelený dragon - veliká vtipnost :)

  OdpovědětVymazat
 3. tak se neročiluj aní, šak je aspoň vidět, kdo na mýšu myslí, mrk, mrk, mýšo...

  OdpovědětVymazat
 4. však já to holky píšu hlavně pro vás. Buchto, gratulace k návratu tvého laptopu z křemíkového nebe, doufám, že se mu na dovolené líbilo. Ani, máš zase pravdu, je to veliké darebáctví, celá tato situace! A ty, který si tady kometoval jako první, doufám, že sis počet v češtině. Jen aby si nebyl nějaký darebák a pitomec!

  OdpovědětVymazat
 5. díky díky mýšo..nevim, esli se mu na dovolené líbilo, myslím, že trucoval, páč ho nebavilo už dělat pitomý analýzy...no a já si myslím, že je to tady hlavně pro nás, šak pro koho jinýho, že jo...ale s tvým přístupem ke komentujícím, se není čemu divit :-), třeba to myslel upřímně....chacha...a pěkný kolo, fakt, vypadáš na něm jako intelektuál...

  OdpovědětVymazat